Co to jest TransferHUB?

TransferHUB to inkubator innowacji społecznych, który finansuje nowatorskie rozwiązania poprawiające jakość pracy i które zwiększają dostępność zatrudnienia. Na rozwój innowacji można pozyskać nawet 100 000 złotych. Jednak pieniądze to nie wszystko!

Co od nas otrzymasz?

Wsparcie finansowe: TransferHUB oferuje granty w wysokości nawet 100 tysięcy złotych na testowanie innowacyjnych pomysłów.

Wsparcie merytoryczne: zapewniamy wsparcie eksperckie na każdym etapie projektu, od przygotowania wniosku po jego realizację i testowanie​. Wsparcie to obejmuje warsztaty, bezpośrednie doradztwo oraz usługi badawcze. Możesz skorzystać ze wsparcia z zakresu projektowania i realizacji innowacji społecznych, co zwiększa szanse na sukces Twojego rozwiązania.

Szansę na rozwój kompetencji: Uczestnictwo w TransferHUB to szansa na rozwój kompetencji zawodowych, zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia w pracy nad innowacyjnymi projektami w obszarze rynku pracy​.

Możliwość poszerzenie sieci kontaktów: W TransferHUB sieciujemy ze sobą osoby innowatorskie z całej Polski. Dzięki nam poznasz całe grono osób, które działają w różnych obszarach zawodowych i również tworzą innowacje. Dzięki temu stworzysz dla siebie niepowtarzalną szansę na przyszłe projekty.

Dlaczego warto?

  • Proponujemy Ci godne warunki pracy. Przyznajemy grant w wysokości nawet 100 tysięcy złotych i wsparcie rozwojowe, dzięki któremu przez rok możesz pracować nad tym, co Cię naprawdę pasjonuje i może przynieść realną korzyść odbiorcom i użytkownikom Twojej innowacji.
  • Wykorzystasz swoją wiedzę i doświadczenie. Twoje kompetencje są tym, czego szukamy w inkubatorze. Aplikuj o grant i rozwiąż problemy znanej Ci grupy społecznej.
  • Cenimy Twój czas. Z pewnością ostrożnie planujesz swoje zobowiązania, dlatego proponujemy Ci elastyczny i zaprojektowany pod Ciebie i Twoje potrzeby plan pracy, uwzględniający Twój kalendarz i inne zobowiązania.
  • Będziesz pracować z poczuciem sensu. Wprowadzisz na rynek swoje autorskie rozwiązanie, nagłośnisz ważny problem społeczny i udowodnisz, że masz sprawdzone narzędzie na jego rozwiązanie.

Zastanawiasz się, czy Twój pomysł pasuje do naszego inkubatora?

  • Jeśli obawiasz się, czy Twój pomysł jest wystarczająco dobry proponujemy Ci udział w naszej preinkubacji, która pomoże określić czy Twój pomysł jest innowacyjny i czy ma szanse zaistnieć na rynku.
  • Jeśli nie masz pewności, czy temat Twojej innowacji mieści się w obszarze wsparcia TransferHUB, możesz to przegadać z naszymi osobami eksperckimi, które pomogą Ci ocenić i tak zaadaptować Twój pomysł, by mieścił się w możliwościach grantu.