Co cię czeka? Skrócony opis wsparcia

Poniżej przedstawiamy skrócony opis działań, które musisz podjąć, by Twoja innowacja uzyskała wsparcie TransferHUB. Szczegóły tych działań zostały zawarte w Procedurach.

ikona formularza

WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Aby świat dowiedział się o Twojej innowacji, musisz najpierw wypełnić formularz wniosku o przyjęcie do inkubatora. Wypełniony formularz trafi do rozpatrzenia naszego zespołu. Formularz znajdziesz w tym miejscu.

ikona analizowania

POCZEKAJ NA ODPOWIEDŹ

Potrzebujemy 30 dni, aby sprawdzić Twój wniosek. Odpowiemy na pewno. Na podstawie formularza ocenimy, czy Twój pomysł spełnia warunki naszego inkubatora. Jeżeli rozpatrzymy go pozytywnie, przejdziesz do etapu preinkubacji.

ikona planowania

Preinkubacja jest czasem, w którym pomagamy Ci złożyć perfekcyjny wniosek o grant na Twoją innowację. Spotkamy się kilka razy, porozmawiamy o Twoim pomyśle, zaplanujemy z Tobą ścieżkę jego udoskonalenia. Preinkubacja trwa maksymalnie 65 dni roboczych.

ikona grantu

Po złożeniu przez Ciebie wniosku nasza komisja grantowa zdecyduje o przyznaniu grantu. Maksymalna wysokość grantu wynosi nawet 100 000 zł na rozwój i przetestowanie innowacji. 

ikona inkubacji

To tu Twoje rozwiązanie jest testowane i sprawdzane w rzeczywistych warunkach. Masz do dyspozycji osoby eksperckie, które pomogą Ci ogarnąć pracę. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. 

ikona upowszechnienia

W tym momencie Twoja przetestowana innowacja, jeżeli okaże się skuteczna, zostanie zaprezentowana potencjalnym użytkownikom i użytkowniczkom i może ruszać zmieniać świat!