You are currently viewing Trzecie spotkanie “Witaj w świecie innowacji” z Katarzyną Wierzbowską

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ KOBIET – KOBIETY NA RYNKU PRACY

Link do rejestracji – tutaj.

Zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu “Praca przyszłości”. 14 października Katarzyna Wierzbowska opowie o tym, czym charakteryzuje się kobieca przedsiębiorczość, jakim trendom obecnie podlega i co motywuje kobiety do podejmowania działalności gospodarczych. Przyjrzy się także niskiej reprezentacji kobiet w branży IT i przedstawi szanse dla przedsiębiorczyń z tym związane. 

Katarzyna Wierzbowska – przedsiębiorczyni społeczna, Innowatorka społeczna, Założycielka i wieloletnia Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Inicjatorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, Mentorka, Współzałożycielka Klubu Inwestorek Indywidualnych Black Swan Fund i Funduszu VC Black Swan. Absolwentka LAP19. Aktywna inicjatorka ekosystemu kobiecej przedsiębiorczości w Polsce. Ekspertka w obszarze wspierania kobiet i równowagi płci w biznesie. Członkini jury wielu konkursów branżowych.

W drugiej części spotkania Piotr Drygas opowie szczegółowo o tym, jak będziemy wspierać innowatorki i innowatorów i czego po inkubatorze mogą się spodziewać.

Zespół TransferHUB