You are currently viewing Jak rozwijać pomysły w inkubatorze innowacji? Spotkanie informacyjne 9 czerwca, 10.00-12.00

Loading

Rejestracja >> https://forms.office.com/r/ST5SaR3scg  

9 czerwca odbędzie się webinarium informacyjne o inkubatorze TransferHub. Podczas spotkania można będzie dowiedzieć się: jak działamy; co zyskają osoby, które zgłoszą się w prowadzonym naborze; jakie wsparcie otrzymają; jak skutecznie aplikować do inkubatora. W drugiej części webinarium będzie czas na zadawanie pytań i możliwość skonsultowania pomysłu, który chce się zgłosić.

O inkubatorze opowie zespół TransferHub, członkowie komisji konkursowej oraz Joanna Wierzbicka z AHK Polska, która otrzymała grant w I. naborze.

18 czerwca upływa termin naboru zgłoszeń do TransferHub. Poszukujemy nowatorskich pomysłów, które koncentrują się wokół tematu szeroko rozumianego zatrudnienia. Szczególnie interesuje nas praca kobiet, społeczne skutki automatyzacji i robotyzacji pracy oraz rozwiązania odpowiadające na wyzwanie starzenia się społeczeństwa. Zapraszam na webinarium informacyjne oraz do Inkubatora – mówi Julia Koczanowicz-Chondzyńska, koordynatorka TransferHub i prezeska Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

Termin spotkania: 9 czerwca, godz. 10.00-12.00 (aplikacja Zoom)

Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązują zapisy https://forms.office.com/r/ST5SaR3scg

Spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy.