You are currently viewing Kobiety w innowacjach

Loading

15 listopada odbędzie się spotkanie online z Martyną Markiewicz, europeistką, trenerką dramy i koordynatorką programu WzmocniONE w Fundacji Ashoka.

Jakie innowacje dla kobiet działają najlepiej, na co zwracać uwagę, projektując rozwiązania? Na jakie przykłady najskuteczniejszych działań z Polski i świata warto zwrócić uwagę? O tym 15 listopada Weronika Chodacz z FISE porozmawia z Martyną Markiewicz, europeistką, trenerką dramy i koordynatorką programu WzmocniONE w Fundacji Ashoka.

Zarejestruj się >>

– Najwięcej rozwiązań zgłaszanych do TransferHUB kierowanych jest do kobiet. Sytuacja kobiet na rynku pracy jest również obszarem najlepiej przebadanym ze wszystkich tematów Inkubatora. Wciąż jednak istnieje wiele barier, z którymi kobiety mierzą się na co dzień w pracy. Podczas spotkania spróbujemy je zdefiniować. Na webinarium szczególnie zapraszam osoby, które pracują z kobietami oraz wszystkich, którzy dopiero rozważają projektowanie rozwiązań w tym obszarze – mówi Julia Koczanowicz-Chondzyńska, prezeska Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy. Zarejestruj się >>